Подаруйте майстер-клас акторської майстерності!

подарували вже 864 рази
700 грн
1 людина
2 години
Доступно з 15 років
Використати до 31.03.2020

Як відбувається враження

На індивідуальному уроці педагог допоможе стати більш розкутим і приміряти на себе роль героя улюбленої кінострічки. Новачок опанує ази акторської майстерності та зрозуміє, як правильно позбавлятися від скутості в тілі та голосі. Викладач підкаже, як відігравати потрібні емоції, а також поділиться секретами управління мімікою і жестами.

Чому ми вибрали студію театру та кіно «Лік»

Студія знаходиться в 10 хвилинах ходьби від ст. м. «23 Серпня». Урок проходить в індивідуальному порядку. Викладач складає персональний план заняття залежно від навичок учня. Він показує кілька вправ, які можна відпрацювати вдома та попрактикуватися.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Лік - Студія театру і кіно http://lik-theatre.com.ua/ м. 23 Серпня, вул. Тобольська, 42

16 відгуків

Василий
14 червня 2019
Мастер-класс интересный, понравилась форма подачи и примеры
Тарас
2 липня 2018
Был на занятии по актёрскому мастерству с девушкой. Очень необычно было почувствовать себя актёром) Узнали несколько интересных упражнений для разминки тела перед выступлением, раскрепощения, улучшения артикуляции, развития фантазии. Также спасибо студии за готовность провести занятие в удобное для нас время.
Евгения
31 травня 2018
очень круто))! всегда хотела понимать, как актеры с такой непринужденностью и легкостью вживаются в роль, но оказалось, что это не так просто) но учитель помог во многом. опыт мне понравился, буду развиваться в этой сфере!
Галина
26 червня 2017
http://ok.ru/profile/153947245185
Неординарное впечатление. Спасибо за оказанную услугу.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.