Подаруйте дегустацію коньяку для двох!

подарували вже 9 рази
3000 грн
2 людини
90 хв.
Доступно з 21 року
Використати до 30.04.2020

Як відбувається враження

Сомельє розповість історію алкогольних напоїв і відповість на всі запитання гостей. До сету також запропонують сири й хамон. Друзі скуштують французькі міцні напої з різних провінцій. Всього сомельє запропонує продегустувати 3 види коньяку. Він навчить відрізняти якісний продукт і підбирати закуски.

Чому ми вибрали салон вина In Vino

Салон зручно розташований у пішій доступності від станції метро «Університет». Дегустації проводять члени Асоціації сомельє України з п'ятирічним досвідом. За бажанням гостей фахівці розкажуть історію походження коньяку і продемонструють карту напою.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

In Vino - Салон вина та алкоголю http://invino.com.ua/ м. Університет, вул. Мироносицька, 54 м. Метробудівників, пр-т Гагаріна, 43

1 відгук

Святослав
27 червня 2018
Ходили вместе с другом, нам понравилось. Персонал хороший, сомелье интересно рассказывал о каждом напитке. Обязательно сходим еще!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.