Подаруйте дегустацію устриць для двох!

подарували вже 27 рази
2000 грн
2 людини
60 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2020

Як відбувається враження

Гостей зустрінуть і проведуть за окремий столик. Офіціант принесе кожному набір із 6 устриць різних видів. Щоб підкреслити смак морепродукту, відвідувачам нададуть два келихи вина — іспанського Cava Bonaval Brut і французького Muscadet Sur Lie від виробника La Sablete. Устричний сомельє проведе невеликий майстер-клас і розповість, як розкривати половинки раковини і перевіряти морепродукт на свіжість та якість. У дегустаційний сет включені сорти з Франції та Ірландії.

Чому ми вибрали салон вина та алкоголю In Vino

Гості будуть дегустувати устриці зі спеціальних келихів. Також до кожного виду принесуть паспорт. У ньому буде вказана інформація про місце вирощування конкретного молюска, рейтингову позицію та смак м'яса. In Vino — заклад з авторською кухнею і найбільшою винною картою в місті. У ній можна знайти понад 250 найменувань, а визначитися з вибором допоможуть досвідчені сомельє.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

In Vino - Салон вина та алкоголю (Ресторан) http://invino.com.ua/ м. Університет, вул. Каразіна, 6

7 відгуків

Анжела
5 липня 2019
https://www.facebook.com/100008040938239
Дякую,просто уау!!!! Не вперше
Анна
4 лютого 2019
Бокал игристого, вкуснейшие устрицы...мммм! Все очень понравилось! Мы с подругами остались в восторге. Спасибо bodo за крутые впечатления:)
Валентина
28 січня 2019
Впервые попробовали этот деликатес - очень понравилось, все было вкусно, персонал приятный, заведение уютное. Обязательно рекомендую к посещению подобного впечатление. Спасибо друзьям за подарок и компании Бодо за высокий уровень сервиса!
Катя
24 січня 2019
Все прошло замечательно, устрицы и вино очень вкусные) Сервис — отличный)) Спасибо большое))
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.