Подаруйте дегустацію кави для двох!

подарували вже 258 рази
1000 грн 2 люд. до 60 хв.
1000 грн
2 людини
до 60 хв.
Використати до 31.03.2020

Як відбувається враження

Друзів зустрінуть в Barista School, де вони спробують 5 сортів кави з різних країн. Перед дегустацією на пару чекає калібрування рецепторів — спеціальна розминка, яка допоможе розрізняти кислинку, гіркоту або солодкість в напої. Паралельно бариста розповість цікаві факти про кавову культуру й про тонкощі «каппінгу».

Чому ми вибрали Baristaschool

Школа була заснована в 2010 році і є членом Європейської асоціації SCAE. Тренери і бариста мають багаторічний досвід роботи в кавовій індустрії, часто беруть участь в чемпіонатах і є суддями в кавових змаганнях. Заклад розташований в 8 хвилинах ходьби від ст. м. «Площа Конституції».

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Baristaschool - Школа бариста - Харків http://baristaschool.com.ua/ м. Майдан Конституції, пров. Плетньовський, 8

1 відгук

Инна
25 травня 2017
Я просто обожаю кофе. Периодически покупаю разные сорта кофе. Но еще перепробовала далеко не все. Получила сертификат в подарок от мужа, видимо, чтоб я уже попробовала все, что хотела.)) Очень понравилась дегустация. Открыла для себя новые виды кофе, пользуясь случаем, назадавала кучу вопросов баристе.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.