Подаруйте відвідування дельфінарію НЕМО для компанії!

подарували вже 66 рази
1000 грн
4 людини
до 45 хв.
Використати до 31.03.2020
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Приятелі відвідають найбільший дельфінарій у Східній Європі. Тут на них очікує денне шоу від досвідчених тренерів. Спеціально навчені морські котики та леви, а також дельфіни продемонструють свої вміння: вони будуть легко виринати з води та підстрибувати, танцювати та співати «пісні». Щоб номери виглядали ефектніше, під час виступу використовуються світлові та музичні спецефекти.

Чому ми вибрали дельфінарій НЕМО

До дельфінарію зручно дістатися — він розташований в центрі Харкова, між станціями метро «Університет» та «Архітектора Бекетова». Діти до 5 років можуть відвідати шоу безкоштовно. Для цього потрібно взяти із собою свідоцтво про народження.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

НЕМО - Дельфінарій - Харків http://nemo.kh.ua/ м. Університет, вул. Сумська, 35

25 відгуків

Валерія
Вчора
Очень всё понравилось) Спасибо)
Ольга
16 липня 2019
получила доця сертификат от бодо, за выступление по художественной гимнастике. Решили пойти в дельфинарий, ребенок остался очень довольна. спасибо компании бодо за такие чудесные подарки. возникли вопросы, позвонили, всё подробно рассказали, спасибо вам. будем теперь такие подарки делать подружкам
Анна
6 липня 2019
https://www.facebook.com/100001633414039
Впечатление конечно понравилось! Особенно ребенку)), кстати детям до 6 лет впечатление бесплатно. Выбрали места в первом ряду - и были даже немного обрызганы)) что только добавило ярких красок!
Виктория
5 липня 2019
https://www.facebook.com/100006407673515
Очень понравилось )) я была в восторге ) все было на высшем уровне)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.