Подаруйте відвідування дельфінарію НЕМО!

подарували вже 247 рази
250 грн
1 людина
до 45 хв.
Використати до 31.03.2020
Актуально весь рік

Як відбувається враження

У програмі денного шоу — виступ дельфінів, білого кита, морських котиків і левів. Глядач побачить, як тварини вистрибують з води, виконують різні трюки і співають «пісні». Шоу буде супроводжуватися світловими і музичними спецефектами.

Чому ми вибрали дельфінарій НЕМО

Дельфінарій розташований між ст. м. «Університет» і «Архітектора Бекетова». Завдяки зручній транспортній розв'язці до комплексу легко дістатися. Для гостей працює безкоштовна парковка. Діти до 5 років можуть відвідувати шоу безкоштовно (за умови пред'явлення свідоцтва про народження на вході).

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

НЕМО - Дельфінарій - Харків http://nemo.kh.ua/ м. Університет, вул. Сумська, 35

25 відгуків

Валерія
Вчора
Очень всё понравилось) Спасибо)
Ольга
16 липня 2019
получила доця сертификат от бодо, за выступление по художественной гимнастике. Решили пойти в дельфинарий, ребенок остался очень довольна. спасибо компании бодо за такие чудесные подарки. возникли вопросы, позвонили, всё подробно рассказали, спасибо вам. будем теперь такие подарки делать подружкам
Анна
6 липня 2019
https://www.facebook.com/100001633414039
Впечатление конечно понравилось! Особенно ребенку)), кстати детям до 6 лет впечатление бесплатно. Выбрали места в первом ряду - и были даже немного обрызганы)) что только добавило ярких красок!
Виктория
5 липня 2019
https://www.facebook.com/100006407673515
Очень понравилось )) я была в восторге ) все было на высшем уровне)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.