Подаруйте екстремальне керування мотоциклом!

подарували вже 574 рази
1100 грн 1 люд. 2 години
1100 грн
1 людина
2 години
Залежить від погоди
Доступно з 18 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.04.2020
від 150 см
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Насамперед гонщик оцінить уміння підопічного та складе для нього індивідуальну програму уроку. В рамках заняття він навчить долати складні перешкоди, виконувати круті повороти та гальмувати на слизьких покриттях. Учень буде крок за кроком повторювати всі маневри, а наприкінці зможе зробити повноцінний заїзд під наглядом інструктора. Щоб покататися, не потрібне водійське посвідчення.

Чому ми вибрали мотошколу «В шлеме»

Заняття проходить на території спеціально обладнаного закритого майданчику. Для майстер-класу надають мотоцикл, що має підвищену стійкість на дорозі. Він був спеціально розроблений для навчання і виконання екстремальних мототрюків. Тренування проводяться за методиками навчання мотополіції США та Японії. Водієві надають повний комплект екіпірування: шолом, жилет, наколінники та рукавички.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

В шлеме - Мотошкола http://vshleme-school.com/ м. Академіка Павлова, вул. Академіка Павлова, 271

9 відгуків

Вадим
6 серпня 2019
Дуже сильно сподобалося, дуже класний і обізнаний інструктор)
Михаил
27 червня 2019
https://plus.google.com/114974909222926044888
Было круто! Масса положительных впечатлений. Доволен на все 100%. Обо всем детально проинструктировали и всем необходимым экипировали. Узнал много новых нюансов в управлении мотоциклом( а также то, что до этого я им управлять, оказывается, не умел :) )! Спасибо большое инструктору ( кстати инструктором была девушка) а также друзьям за подарок! Настоятельно рекомендую!!
Игорь
3 березня 2019
Было очень круто!! Я реально в восторге! Многому научился и накатался от души. Спасибо тренеру, занятие крутое!!
Сергей
29 жовтня 2017
Остался очень доволен. Опытный инструктор и не плохой мотоцикл. Был уверен в том что приеду и всех удивлю своим мастерством,но как оказалось водить я умею а маневрировать нет.Благодаря интструктору освоил навыки))))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.