Подаруйте екстремальне водіння!

подарували вже 1 906 разів
2000 грн
1 людина
2 години
Доступно з 18 років
Використати до 29.02.2020
від 140 см
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Залежно від навичок учня інструктор складе індивідуальний план заняття. Під час майстер-класу можна відпрацювати безліч технічних прийомів і навчитися наступному:

  • запобігати аварійним ситуаціям;
  • кермувати і розвертатися на високій швидкості;
  • виконувати екстрене гальмування;
  • правильно їздити по бездоріжжю;
  • контролювати свій автомобіль.

Чому ми вибрали автошколу Professional

Заняття проходить на автодромі. Навчатися можна на власному авто або на машині автошколи. У Professional працюють сертифіковані інструктори. Відвідати майстер-клас можуть новачки і досвідчені водії.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Professional - Автошкола http://profidrive.com.ua/ м. Палац Спорту, пр-т Льва Ландау 2б, майданчик Автоград

77 відгуків

Алексей
Вчора
https://www.facebook.com/100002928082433
Все было супер.
Олексій
8 червня 2019
https://www.facebook.com/100000271296898
Цікаві враження, є над чим порозмислити та що покращити. Рекомендую спробувати хоча б один раз усім автовласникам.
Юрий
27 січня 2019
Получил подарок от жены. Несмотря на то, что я водитель с 20-летним стажем, от уроков вождения дух захватывало, очень понравилось, масса впечатлений. Большое спасибо инструктору Михаилу, доходчиво все обясняет, спокойный, выдержанный, все прошло на ура.
Sergiy
11 грудня 2018
https://www.facebook.com/100011758803459
Враження не зовсім однозначне... Якщо подивитись взагалі - то все добре: все відбулося за розкладом; 2 години пройшли швидко; корисну інформація про принципи керування авто в екстримальних ситуаціях було отримано чи нагадано. Треба ставити 5 зірок, але тоді відгук загубиться - тому поставив 4. З практичної точки зору 1 урок це дуже мало, екстремального керування на тій площадці для новачка на машині автошколи не вийде (сама машина супер але мало місця, є дубль тормоз в інструкора). Рекомендую новачкам, які їздять на авто з автоматичною трансміссією та чекають свої перші зимові сезони. P.S. Може варіант на свому авто буде навіть кращим варіантом. Отримаєте більше екстриму та взнаєте своє авто.
bodo
19 грудня 2018
Доброго дня, Сергію. Дякуємо за такі суттєві поради з вашого боку, ми разом з нашим партнером будемо намагатися зробити все щоб клієнти отримували максимум вражень. Ми передали ваш відгук нашому партнеру та врахуємо ваші побажання.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.