Подаруйте екстрим на квадроциклах для двох!

подарували вже 709 рази
2400 грн
2 людини
60 хв.
Не залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 31.03.2020
Форма одягу – зручна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Пара зможе випробувати всюдиходи, катаючись на них бездоріжжям. Після короткого інструктажу друзям видадуть необхідне екіпірування та розкажуть, як керувати квадроциклами. Потім на них чекають перегони пересіченою місцевістю. Супроводжувати пару буде інструктор на окремому транспорті.

Чому варто спробувати екстрим на квадроциклі

Покататися на квадроциклах можна за містом. На всюдиході пара підкорить невисокі схили, грунтову дорогу з поворотами або невелику водойму. Контролювати поїздку буде досвідчений інструктор. Випробувати квадроцикл може навіть новачок без навичок водіння — він поїде на транспорті разом із тренером.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Квадрат - Центр прокату http://vkvadrate.com.ua/ Харківська обл., с. Безлюдівка, база відпочинку «Green Pond»

121 відгук

Игорь
8 липня 2019
Отличная прогулка на квадрациклах, бы 7 июля, парень который в сопровождении сделал классный маршрут, не напряжно и в тоже время по классным местам. Рекомендую
Мария
30 червня 2019
https://www.facebook.com/100009049727593
На любой праздник или день рождения друзей дарю впечатления от бодо , но в этот раз впечатления подарили мне ! Я получила массу удовольствия и впечатлений ! Организация и место проведения на лучшем уровне
Дмитрий
29 червня 2019
Было очень круто, превзошло все ожидания, пару раз в полгода можно повторять.
Владислав
26 червня 2019
Супер

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.