Подаруйте екстрим на квадроциклі!

подарували вже 2 066 разів
1200 грн
1 людина
60 хв.
Не залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 30.04.2020
Форма одягу – зручна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Клієнт отримає можливість випробувати всюдихід. Спочатку йому проведуть інструктаж, розкажуть, як управляти транспортом, і видадуть необхідне екіпірування. Потім почнеться заїзд бездоріжжям. На водія чекає екстремальне катання пересіченою місцевістю.

Чому варто спробувати екстрим на квадроциклі

Катання проходить за межами Харкова неподалік гірськолижного схилу або піщаних кар'єрів. На квадроциклі можна перетнути звивисту ґрунтову дорогу, підкорити невеликі схили або струмок. Наставник буде супроводжувати водія на окремому всюдиході. Якщо в учасника заїзду немає навичок управління квадроциклом, він може поїхати разом з інструктором на пасажирському сидінні.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Квадрат - Центр прокату http://vkvadrate.com.ua/ Харківська обл., с. Безлюдівка, база відпочинку «Green Pond»

127 відгуків

Надежда
16 серпня 2019
☺️☺️☺️☺️
Алина
13 серпня 2019
Все круто, спасибо!
Игорь
12 серпня 2019
https://www.facebook.com/100002334841748
Всё очень понравилось
Карина Олеговна
11 серпня 2019
Самый необычный подарок - вручить яркую коробочку и не сказать что там. Самое волнующее чувство увидеть логотип "Bodo" и знать что в любом случае впечатление будет самым приятным! С нетерпением ждать подходящего момента для себя - потому что ты можешь ни под никого не подстраиваться и активировать сертификат когда у тебя появится "то самое настроение". Это была экстремальная поездка на квадроцикле по крутым склонам и бугристым тропинкам в лесу. Меня обучили инструктора и это оказалось совсем не трудно!) Выходной был огонь.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.