Подаруйте EMS-тренування!

подарували вже 49 рази
400 грн
1 людина
30 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 30.04.2020
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Клієнт відвідає індивідуальне заняття з використанням EMS-тренажера. Він працює за принципом електром’язової стимуляції. Спочатку спортсмену проведуть діагностику тіла: виміряють кількість жирової і м’язової маси, а також відсоток води в організмі. Інструктор складе план заняття й одягне підопічного в EMS-костюм. Електричні імпульси змусять основні групи м’язів працювати одночасно. Новачок буде виконувати вправи під наглядом особистого тренера.

Чому ми вибрали оздоровчий центр Fortis

Центр знаходиться в декількох хвилинах ходьби від станції метро «Держпром». На заняттях використовується професійне обладнання та бездротові костюми. Тренери центру мають медичну освіту та протягом заняття стежать за станом і показниками клієнта.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Fortis - Оздоровчий центр https://fortis.kharkov.ua/ м. Держпром, пр-т Незалежності, 10

3 відгуки

Антон
6 червня 2019
https://www.facebook.com/100000424558165
Відчуття, наче після плідної роботи у залі. Але навіть займаючись ти все одно не пропоацьовуєш усі м'язи. Боюсь тепер м'язи будуть боліти у раніше невідомих місцях :-)
Егор
29 січня 2019
Мне понравилось! Необычный опыт получился) Сначала кажется, что все будет слишком легко, но потом чувствуешь эффективность всех упражнений)) Реально крутое занятие вышло)
Евгений
22 січня 2019
Тренировки ооочень эффективные. Уже после первой чувствуешь результат, а когда проходишь весь курс, то он даже очень заметен!! Мне понравился такой формат занятий. Рекомендую

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.