Подаруйте фотосесію з кіньми!

подарували вже 14 рази
2700 грн 1 люд. 3 години
2700 грн
1 людина
3 години
Залежить від погоди
Доступно з 16 років
Використати до 31.03.2020
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Модель візьме участь в open-air зйомці з конем. Beauty-майстри зроблять макіяж і зачіску, а фотограф вибере ракурси та підкаже, як правильно позувати. За твариною буде стежити інструктор з кінного клубу. Всі вдалі знімки можна отримати через 7 днів. 10 кращих кадрів фотограф додатково відретушує.

Чому ми вибрали фотокомпанію Anima

Anima працює у сфері фотопослуг 5 років. Фахівці компанії створюють повністю готовий образ для своїх клієнтів і організовують трансфер на знімальний майданчик. Фотосесія буде проходити на Журавлівському водосховищі.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Anima - Фотокомпанія (коні) https://animacompanyru.wixsite.com/mysite м. Майдан Конституції, Майдан Конституції, 1, 4-й під'їзд

1 відгук

Светлана
1 жовтня 2018
Фотосессия прошла замечательно! Лошадка ухоженная и спокойная. И кадры получились отличные - спасибо фотографу, помог подобрать красивые ракурсы)) Я очень довольна!!))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.