Подаруйте фотосесію з проектором!

2000 грн 1 люд. 2 години
2000 грн
1 людина
2 години
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2020

Як відбувається враження

Спочатку моделі зроблять легку укладку і нанесуть макіяж. Фотограф і клієнт обговорять зображення, які будуть проектуватися під час зйомки. Картинки можна принести із собою або вибрати із запропонованих. Спеціаліст підкаже, як вдало виглядати в кадрі і допоможе втілити кращі ідеї. Всі вихідні матеріали клієнту видадуть одразу після фотосесії. Ще 14 днів майстру потрібно, щоб відретушувати вибрані зображення.

Чому ми вибрали фотостудію «Волшебная студия»

Студія являє собою триповерхову віллу з інтер`єром у стилі бохо. Є фотозоні з мармуром, дзеркалами, красивими тканинами, меблями і каміном. Інтер`єр деяких залів виконаний в стилі модерн. Клієнти можуть скористатися кімнатою відпочинку і освітленим столом для візажу в гримувальній. Фотограф виконує роль стиліста, тому зможе порадити кращий спосіб для зйомки. Біля локації є парковка.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Волшебная студия - Фотостудія https://www.instagram.com/volshebnaiafotostudiya/ м. Холодна гора, вул. Кашуби, 10

1 відгук

Оля
15 квітня 2019
спасибо за крутые снимки! фотосессия прошла замечательно, фотограф посоветовал много удачных ракурсов) фотки получились ооочень крутые))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.