Подаруйте майстер-клас гарячої йоги в групі!

подарували вже 323 рази
200 грн
1 людина
до 90 хв.
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 31.03.2020
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Під контролем інструктора учень повторить класичні асани для різних груп м'язів. Вони будуть чергуватися з дихальними вправами. Майстер покаже, як правильно тримати рівновагу й робити скручування. Заняття відбудеться в нагрітому приміщенні з високою вологістю повітря. Це дозволить швидше спалити калорії та легше розтягнути м'язи.

Чому ми вибрали центр гарячої йоги YogaHot

Центр розташований у 10 хвилинах ходьби від ст. м. «Університет». Для занять клієнтам видають йогамат і рушник. Тренування проходить у просторому залі, інтер'єр якого виконаний з натуральних екологічних матеріалів.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

YogaHot - Центр - Харків https://yogahot.ua/kharkov/ м. Університет, вул. Сумська, 102

2 відгуки

Анастасия
11 червня 2019
Интересное и необычное занятие в горячем зале - очень понравилось) Сервис на уровне)
Вита
3 травня 2018
я уже несколько месяцев занимаюсь хатха-йогой, решила попробовать что-то новенькое) вот тут сертификат и пригодился горячая йога - это совершенно иные ощущения! казалось бы, знакомые асаны, но твое тело воспринимает их по-другому, когда жарко)) это хороший опыт, всем любителям йоги советую!)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.