Подаруйте проходження horror-квесту для компанії!

подарували вже 117 рази
800 грн 4 люд. 60 хв.
800 грн
4 людини
60 хв.
Доступно з 14 років
Використати до 31.03.2020
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – зручна

Як відбувається враження

Друзі поринуть в атмосферу фільмів жахів, де будуть виконувати завдання на логіку і кмітливість. Основне завдання — розкрити таємницю і вибратися з кімнати. Для того щоб гості повністю перейнялися сюжетом, квест проведуть у повній темряві. Максимальну реалістичність того, що відбувається, забезпечать актори.

Чому ми вибрали квест-кімнати Phobia

На гостей чекає найстрашніший квест від компанії Phobia. Гра відбудеться в приміщенні площею 100 кв. м. Для комфортного проходження учасникам видадуть два ліхтарики у формі свічок. Зручна транспортна розв'язка дозволить з легкістю дістатися локації — квест-центр розташований у 8 хвилинах ходьби від станції метро «Держпром».

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Phobia - Квест-кімнати https://www.phobia.in.ua/ м. Держпром, пр-т Незалежності, 1

3 відгуки

Анета
22 червня 2019
https://www.facebook.com/100011315042775
Спасибо за классные впечатления!!!
Ольга
15 червня 2019
Всё было отлично, буду рекомендовать.
Ксения
11 лютого 2019
Очень крутой квест. Мне безумно понравилось и моим друзьям тоже! Была когда-то на квесте без актеров - понравилось, но не то. С актерами гораздо круче! Спасибо большое )))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.