Подаруйте індивідуальний урок пошиття спідниці!

подарували вже 62 рази
1000 грн 1 люд. до 6 годин
1000 грн
1 людина
до 6 годин
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2020

Як відбувається враження

Персональне заняття з пошиття спідниці, яке проходить в 2 етапи. 1-й день — майстер консультує з питань вибору фасону та допомагає визначитися з типом тканини. 2-й день — практичний урок, на якому учень пошиє спідницю за власним ескізом. Майстер контролюватиме процес — допоможе зняти мірки, правильно розкроїти тканину та навчить зшивати елементи.

Чому ми вибрали навчальний центр «СПрофі»

Школа знаходиться в 8 хвилинах ходьби від станції метро «Історичний музей». У майстерні новачкові нададуть додаткові матеріали, фурнітуру та необхідні інструменти. За бажанням учня навчання проходить за 1 день або розбивається на 2 уроки по 3 години. Можна вибрати один з 3 фасонів:

  • класичну «спідницю-олівець»;
  • «кльош» — сонце, напівсонце, дзвін;
  • «тетянку» з дрібними оборками на талії.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

СПрофі - Навчальний центр https://kursy-kroya-shitya.blogspot.com/ м. Історичний музей, Пушкінська вул. 5

1 відгук

Анастасия
11 вересня 2016
Спасибо за отличный мастер-класс! Со школы не дружила с машинкой, а тут все просто и понятно объяснили. Хочется учиться еще. Настолько это легко и интересно!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.