Подаруйте майстер-клас йоги в повітрі для двох!

подарували вже 1 075 разів
450 грн
2 людини
60 хв.
Доступно з 14 років
Використати до 31.03.2020
до 100 кг
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Друзі вирушать на заняття, де вони будуть виконувати основні вправи з йоги в спеціальних гамаках. Полотна для тренувань закріплені на стелі та знаходяться на висоті півметра над підлогою. Інструктор покаже, як правильно виконувати асани та не втрачати рівновагу в гамаках. Тренер підготує для кожного клієнта індивідуальні вправи, в залежності від його рівня підготовки.

Чому ми вибрали йога-студію «Бодхі»

Центр знаходиться поблизу станції метро «Холодна гора». Приміщення для занять просторі й добре освітлені. Тренування підійде як для новачків, так і для досвідчених спортсменів.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Бодхи - Йога-студія http://www.bodhi-om.com.ua/ м. Холодна гора, вул. Полтавський Шлях, 123

38 відгуків

Вика
23 червня 2019
Посетила fly йогу, очень понравилось, девушка- тренер очень внимательна, все прошло в спокойной непринуждённой обстановке. Очень благодарна)))
Руслана
23 серпня 2018
Очень интересное занятие! Я часто хожу на тренировки по йоге, но еще ни разу не пробовала fly yoga. Тренер очень внимательный, показывал, как выполнять все упражнения. Помогал, если не получалось. Одним словом, получила заряд положительных эмоций и новый опыт. Рекомендую!:)))
Наталья
23 січня 2018
Огромное спасибо тренеру Елене. Мне все очень понравилось. Благодаря такому подарку как впечатление на bodo, можно выбрать то, о чем так давно мечтал, но никак не решался. А ещё это лучший способ НЕ подарить бессмысленный подарок.
Галина
6 грудня 2017
Впечатление мне на день рождения подарили коллеги, которые знали мои пристрастия. Сама идея - скорее моя, я уже пользовалась услугами BODO. Я не была разочарована: внимательный, доброжелательный, опытный тренер, адаптирующий упражнения к возможностям новичка; чистый просторный хорошо проветренный зал. Зал расположен поблизости от метро.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.