Подаруйте майстер-клас Kangoo jumps фітнесу для двох!

подарували вже 64 рази
500 грн
2 людини
60 хв.
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 30.04.2020
до 85 кг
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Друзі відвідають групове заняття під керівництвом інструктора. Спочатку він видасть кожному спеціальні черевики на пружинах. Тренування розпочнеться з невеликої розминки, потім учасники будуть виконувати базові і силові вправи. Інструктор проконтролює техніку виконання і допоможе в разі необхідності. Заняття завершиться стретчингом і заминкою.

Чому ми вибрали спортивний клуб Kangoo Jumps

Комплекс знаходиться недалеко від станції метро «Захисників України». Він розташований на території фітнес-центру RDX. Тренування поєднує аеробні та силові вправи, що дозволяє інтенсивно спалювати калорії.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Kangoo Jumps - Спортивний клуб http://www.kangoojumps.com.ua/ м. Захисників України, вул. Богдана Хмельницького, 29

5 відгуків

Мария
9 липня 2019
все понравилось
Ксения
7 березня 2019
Очень необычная тренировка. Безумно понравлось. Непривычные ощущения в этих ботинках. Тренер крутой. Девчонки, советую посетить это впечатление.
Света
24 січня 2019
Мне очень понравилось)) Раньше занималась обычным фитнесом, но kangoo jumps намного интереснее. Тренер очень классная, видно, что человек любит свое дело, безумно заряжает позитивом))
Жанна
17 січня 2019
Тренировка очень активная и интересная! Сжигаешь уйму калорий и даже не устаешь особо. Нам с подругой понравилось!! Думаем теперь записаться на курс)
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.