Подаруйте карамельний майстер-клас для двох!

подарували вже 1 444 разів
400 грн
2 людини
до 45 хв.
Доступно з 4 років
Використати до 30.04.2020
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Кондитер зустріне друзів, видасть фартухи, ковпаки та ознайомить з місцем роботи. Майстер розповість про історію карамельних ласощів та ази їхнього приготування. Учасники працюватимуть вже з готовою базою, оскільки процес виготовлення карамелі тривалий і відбувається при високих температурах. Вони будуть витягувати основу, змішувати різні кольори, надавати бажану форму. У розпорядженні буде 400 г суміші на двох, з якої друзі зможуть зробити льодяники на паличці або маленькі карамельки.

Чому ми вибрали кондитерську «Майстерня карамелі»

Майстерня знаходиться у самому центрі Харкова, недалеко від площі Конституції. Кондитери працюють тільки з натуральними продуктами, виключаючи будь-які штучні барвники та ароматизатори. Це єдина мережа кондитерських в Україні, де можна спробувати карамель ручної роботи.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Майстерня карамелі - Харків http://caramel.lviv.ua/ru/ м. Пушкінська, вул. Пушкінська, 64

43 відгуки

Юлия
Вчора
Все очень понравилось. Ребёнок в восторге, родители счастливы. Очень удобно. В дальнейшем ещё не раз воспользуемся услугой bodo. И с удовольствие посетим ещё раз мастер класс по изготовлению карамели. Спасибо
Яна
12 серпня 2019
Спасибо за мастер-класс! Огромные конфетки слепили)
Марина
31 липня 2019
Ребёнок в восторге. Спасибо
Виктор
16 липня 2019
Прекрасно, весело и очень забавно

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.