Подаруйте курс їзди на мотоциклі!

подарували вже 43 рази
4000 грн
1 людина
5 занять по 2 години
Залежить від погоди
Доступно з 16 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2020
від 150 см
Форма одягу – зручна

Як відбувається враження

Оцінивши навички та вміння учня, інструктор складе для нього програму уроків. Також він проведе інструктаж і видасть повний комплект захисного екіпірування — наколінники, налокітники, шолом і «черепаху». Потім настане черга практики. Мотоцикліст навчиться правильно розганятися, входити в повороти та гальмувати.

Чому ми вибрали мотошколу «В шлеме»

Інструктори школи — учасники різних змагань із мотоциклетного спорту з великим професійним досвідом. Тренери використовують навчальні методики американської та японської мотополіції. За час роботи вони встигли випустити багато учнів. Дістатися школи неважко — вона знаходиться в 5 хвилинах ходьби від станції метро «Академіка Павлова».

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

В шлеме - Мотошкола http://vshleme-school.com/ м. Академіка Павлова, вул. Академіка Павлова, 271

63 відгуки

Дария и Виталий
20 липня 2019
https://www.facebook.com/100001394374015
BODO спасибо за идею! Саша и Лена, вам огромнейшее спасибо за мастер класс! Это был наш первый заезд. Объясняете прекрасно. Вводите в курс дела очень быстро. Это незабываемые ощущения! Спасибо, что помогли их прочувствовать)
Роман
17 липня 2019
Отримав багато позитиву та адреналіну, кваліфіковані тренери чітко та зрозуміло пояснювали ази їзди на мотоциклі. Дуже сподобалось)))
Дмитрий
13 липня 2019
Мне очень понравился подход инструктора Александр к своим ученикам , очень все доступно и понятно и требованый
Людмила
3 липня 2019
https://www.facebook.com/100006199845485
Очень внимательный и интересный инструктор. Получила много эмоций и направление в новом формате жизни. Спасибо Роману и Бодо.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.