Подаруйте курс гри на електрогітарі!

подарували вже 30 рази
1300 грн
1 людина
4 заняття по 60 хв.
Доступно з 4 років
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

На першому занятті педагог визначить рівень навичок учня і складе індивідуальну програму. Викладач розповість про інструмент, навчить правильно його тримати і налаштовувати, покаже вправи для розвитку почуття ритму. Протягом курсу новачок навчиться імпровізувати, працювати з медіатором і без нього. Якщо студент вже вміє грати на електрогітарі, вчитель запропонує йому виконати складніші елементи. У програмі навчання також передбачено 2 години самостійної практики в школі.

Чому ми вибрали SK Vocal Studio

Локація SK Vocal Studio розташована в пішій доступності від станції метро «Наукова». У школі викладають професійні музиканти. Опановувати електрогітару можна незалежно від віку та навичок. На час уроків студія надає інструмент і ноти.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

SK Vocal Studio - Студія вокалу http://skvocal.com/ м. Наукова, вул. Бакуліна, 11

14 відгуків

Дмитрий
5 червня 2019
Хороший преподаватель, всё доступно объясняет
Алина
26 березня 2019
Перед посещением занятия я совсем немного умела играть на акустике, но электрогитару ни разу в руках не держала. Друзья вот подарили на день рождения сертификат, и я поехала на урок. Что сразу мне понравилось так это преподаватель. Сразу же видно, что он настоящий специалист. Очень доступно все все рассказал, объяснил, показал, проследил, чтобы я все делала правильно. Занятие мне очень запомнилось. Было интересно, почерпнула много нового!
Борис
23 березня 2019
Я остался доволен курсом! все продумано до мелочей. Меня научили играть под минус, я освоил импровизацию, узнал основные аккорды. Благодарю компанию бодо за хороший сервис и хорошо подобранную школу
Максим Федоров
18 серпня 2018
https://plus.google.com/106215022738897177644
Мастер-класс оставил самые приятные впечатления: доброжелательный, внимательный и знающий педагог Сергей не только познакомил с базовыми приемами игры на электрогитаре, но и ответил на мои многочисленные вопросы, связанные с игрой на классической шестиструнной гитаре — этим инструментом преподаватель также отлично владеет. Много ценных советов, рекомендаций и замечаний: время, отведенное на урок, пролетело незаметно, но каждая его минута была потрачена с пользой.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.