Подаруйте курс гри на фортепіано!

подарували вже 18 рази
1300 грн
1 людина
4 заняття по 60 хв.
Доступно з 4 років
Використати до 31.03.2020

Як відбувається враження

Навчатися грі можна на класичному або електронному фортепіано. Піаніст-початківець опанує ази нотної грамоти і базові техніки виконання. Спеціальні вправи допоможуть розвинути координацію, ритміку, швидкість і динаміку гри. Також викладач навчить імпровізувати та створювати власні партії. Після проходження курсу музикант зможе виконувати прості мелодії.

Чому ми вибрали студію вокалу SK Vocal Studio

Уроки проходять під керівництвом досвідченого викладача. Вчитель підбирає програму залежно від рівня навичок учня. Клієнт сам вибере напрямок музики, в якому буде працювати.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

SK Vocal Studio - Студія вокалу http://skvocal.com/ м. Наукова, вул. Бакуліна, 11

3 відгуки

Людмила
3 квітня 2019
я на фортепиано играла еще в школьные годы. и тут друзья подарили на др сертификат. радости не было границ, урок прошел замечательно, такая ностальгия) преподаватель очень внимательный, мне понравилось абсолютно все) спасибо большое)
Роман
27 березня 2019
Решил попробовать себя в чем-то новом и не пожалел. Преподаватель подобрал все так, чтобы не было тяжело. Получил море удовольствия от уроков, получалось неплохо. Я очень доволен, всем рекомендую!!
Алиса
23 серпня 2018
Мне очень понравилось занятие! Давно мечтала научиться играть на фортепиано и наконец попала на мастер-класс! Педагог очень внимательный, обучил основам. Получила массу удовольствия от урока, теперь хочу записаться на курс:)))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.