Подаруйте курс гри на гітарі!

подарували вже 78 рази
1300 грн 1 люд. 4 заняття по 60 хв.
1300 грн
1 людина
4 заняття по 60 хв.
Доступно з 4 років
Використати до 31.03.2020

Як відбувається враження

Педагог складе індивідуальну програму залежно від навичок музиканта-початківця. Викладач навчить грати за допомогою медіатора і без нього, а також покаже вправи, які допоможуть розвинути почуття ритму. Учень виконуватиме пісні, імпровізуватиме та вигадуватиме власні партії. В курс також входять комбіновані уроки з іншими музикантами, гра під мінусову фонограму та плейбеки. Після закінчення занять новачок зможе не тільки виконувати соло та акомпанувати, але й підбирати правильне звучання. За бажанням можна вчитися грати на електрогітарі.

Чому ми вибрали студію вокалу SK Vocal Studio

Педагоги надають для занять усе необхідне. Відвідувати курс гри на гітарі можуть клієнти з різним рівнем навичок — педагоги готові навчати як новачків, так і більш досвідчених музикантів.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

SK Vocal Studio - Студія вокалу http://skvocal.com/ м. Наукова, вул. Бакуліна, 11

4 відгуки

Вадим
2 квітня 2019
Спасибо, понравилось. Благодаря учителю я освоил аккорды и научился играть боем и перебором) теперь учусь сам подбирать песни на слух.
Настя
26 червня 2018
умела немного играть аккордами и боем, но мне всегда хотелось научиться этому волшебному "переборчику", когда струны перебираешь пальцами и звук такой красивый получается. в итоге моя мечта сбылась) спасибо моему учителю и бодо) nothing else matters - это только начало, я уверена)
Ганна
15 лютого 2016
Классне враження і сама його ідея! Сама я б довго наважувалася, шукала школу. А тут усе готове, йди та вчись! Я вже була на 1 занятті, усе супер!
Артем
21 січня 2015
Подарила девушка на днюху. Я сам играл и раньше, но самоучка. А тут столько инфы от настоящего музыканта, очень круто! Это помогло мне самостоятельно разучить множество новых песен.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.