Подаруйте курс йоги!

подарували вже 728 рази
750 грн
1 людина
8 занять по 90 хв.
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2020
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – зручна

Як відбувається враження

Місячний абонемент на відвідування тренувань з йоги. Протягом курсу інструктор буде показувати, як виконувати асани, концентруватися на диханні, тримати рівновагу та розслаблятися. Розвивати пластику і гнучкість тіла учень буде в групі. На вибір пропонують такі напрямки: хайта-, табата-йога, гімнастика для суглобів, ЛФК, соматична йога за методом Фельденкрайза, трайбл, вправи Сан Дао, цигун, іліцюань, кундаліні та ін. Тренування підходять для спортсменів з будь-яким рівнем фізичної підготовки.

Чому ми вибрали йога-студію «Дім Сонця»

Студія знаходиться в центрі міста, в 7 хвилинах ходьби від площі Конституції. Це триповерхова будівля з великими світлими залами, зручними роздягальнями та душовими. Серед викладачів — практикуючі йоги, які пройшли навчання в Індії та Тибеті. Тренери навчають за власними авторськими методиками.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Будинок Сонця - Йога-студія http://yogahouse.kharkov.ua/ м. Майдан Конституції, вул. Кооперативна, 6/8

41 відгук

София
6 липня 2019
Во-первых, очень понравилось отношение сотрудников bodo, когда нужно было разбить сертификат на несколько других. Сама йога безумно понравилась, в студии существует множество направлений, ходила на хатха-йогу, вышла с ощущением приятной усталости и довольной улыбкой. Было и правда вау!
катя
9 лютого 2019
подарили сертификат на день рождение.давно мечтала попробовать йогу и осталась очень довольна. тренер Игорь- очень внимательный и веселый. атмосфера очень дружелюбная!
Анастасия
10 грудня 2018
https://www.facebook.com/100012325026137
Очень понравилась студия! Комфортная обстановка, внимательные преподаватели, занятие проходит в приятной атмосфере. Давно хотела попробовать заниматься йогой и такой подарок оказался как раз кстати. Рекомендую!!!
Валерия
31 липня 2018
Впечатление очень понравилось! Я обожаю йогу и была рада подаренному сертификату) На занятиях узнала для себя много нового, освоила разные упражнения, настроение и общее состояние заметно улучшились. Также рекомендую студию йоги - там работают настоящие профессионалы!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.