Подаруйте курс здорового харчування!

подарували вже 6 рази
3500 грн
1 людина
7 днів
Доступно з 5 років
Використати до 30.04.2020

Як відбувається враження

Клієнт вибере програму харчування залежно від своїх цілей: набути здорових харчових звичок, налагодити травлення, схуднути. Кухар розробить для нього раціон, який буде включати сніданок, другий сніданок, обід, полуденок і вечерю. Це повноцінні страви з фермерських продуктів з чітким розрахунком калорій. Вся їжа свіжа і готується безпосередньо в день доставки. Меню розписується на кожен день і не повторюється. Також клієнт може проконсультуватися з дієтологом, який запропонує ефективну програму:

  • для жінок: 1200-1400 ккал/ 1400-1700 ккал;
  • для чоловіків: 2000-2300 ккал/ 2400-2800 ккал / 3000-3500 ккал.

Чому ми вибрали сервіс доставки їжі LifeFood

Компанія працює з 2012 року. Програму харчування для кожного клієнта складає лікар, нутриціолог і тренер. Всі страви готують на пару або запікають. Для упаковування продуктів використовуються трейсилери, які допомагають зберегти всі смакові якості їжі. На кожному контейнері вказано час прийому їжі і кількість калорій.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

LifeFood http://lifefood.com.ua/ м. Захисників України, вул. Іскринська, 13

1 відгук

Валерия
10 січня 2017
Замечательный курс! То что нужно, чтобы разгрузиться после новогодних праздников. Я еще не закончила его, но уже чувствую приятную легкость. Порций хватает, чтобы наестся, хотя они с виду небольшие. Еда вкусная и разнообразная. Вобщем, придраться не к чему! Очень довольна)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.