Подаруйте майстер-клас більярду!

подарували вже 1 593 разів
450 грн
1 людина
90 хв.
Доступно з 4 років
Використати до 31.03.2020
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Учасник вирушить на індивідуальний майстер-клас з досвідченим інструктором. Під час уроку викладач пояснить і на практиці покаже ази гри в російський більярд або пул. Учень зрозуміє, як правильно ставити корпус та ноги, а також навчиться тримати кий. Після заняття він зможе використовувати комбінації різної складності в залежності від рівня попередньої підготовки.

Чому ми вибрали школу більярду «Школа чемпіонів»

Заняття проводять кваліфіковані тренери, КМС з більярду. Методика навчання складається з комплексу таких компонентів:

  • техніка гри в більярд;
  • загальнофізична підготовка гравця;
  • психологія та тактика більярду.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Школа Чемпіонів - Школа більярду http://billiarder.com.ua/ м. Імені О. С. Масельського, вул. Рибалка, 56 м. Героїв Праці, вул. Бучми, 1а м. Олексіївська, вул. Ахсарова 21

35 відгуків

Ольга
8 лютого 2019
Была на мастер-классе бильярда и хочу сказать, что мне понравилось ) узнала много интересного, попрактиковалась на славу! спасибо большое тренеру, он прекрасный!
Дима
1 лютого 2019
Классное занятие) Ходил вместе с другом, много чему научились. Очень понравилось)
Игорь
14 січня 2019
Хорошо играю в бильярд, но инструктор нашел чему меня обучить. Узнал много крутых фишек и "стоек", которые помогают обыграть противника. Хорошее место для обучения, удобные кии и тд. Всем советую.
Кирилл
7 січня 2019
многому научился, чего не знал)) наконец освоил все правила! спасибо тренеру, настоящий профи!))) приходите - не пожалеете))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.