Подаруйте майстер-клас боксу для двох!

подарували вже 236 рази
850 грн
2 людини
90 хв.
Доступно з 10 років
Використати до 31.03.2020
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

На друзів чекає індивідуальне заняття з професійним інструктором. Він ознайомить учнів з азами єдиноборства, а потім допоможе відпрацювати різні боксерські прийоми. Грамотно розподіливши навантаження, тренер покаже базові стійки та навчить наносити удари й ставити захисні блоки. Наприкінці заняття можна влаштувати невеликий спаринг на ринзі та відпрацювати всі комбінації.

Чому ми вибрали центр фітнесу та боксу RDX

Тренування проходять під керівництвом професійних спортсменів з великим боксерським досвідом. Для відвідування майстер-класів необов'язково мати попередні навички — інструктори навчають спортсменів із будь-яким рівнем підготовки. Боксерські рукавички видають на місці. Завдяки зручному місцю розташування дістатися до центру буде нескладно — він розташований у декількох хвилинах ходьби від ст. м. «Захисників України».

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

RDX - Центр фітнесу та боксу https://rdxgym.com.ua/ м. Захисників України, вул. Богдана Хмельницького, 29

16 відгуків

Татьяна
2 липня 2018
Впечатление было в качестве подарка мужу. Остался очен доволен проведенному мастер классу по боксу. Спасибо за впечатление
Николай
25 квітня 2018
Мастер-класс мне очень понравился. Тренер отличный, захотелось записаться к нему на занятия. Большое спасибо!
Оксана
13 лютого 2017
https://www.facebook.com/100006735607955
Дуже сподобався мастер-клас з боксу, було дуже цікаве і насичене заняття, з'явилось бажання записатись на бокс. Також приємно вразило місце проведення - RDX. Всім рекомендую!
Егор
16 січня 2017
Друзья подарили Бодо, выбрал бокс. Никогда не занимался, но было интересно. Блин, крутая вещь! Тренер - нормальный мужик, дал реально полезных советов. Готовьтесь к крепатуре, но оно того стоит!)))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.