Подаруйте майстер-клас великого тенісу для двох!

подарували вже 1 419 разів
650 грн 2 люд. 60 хв.
650 грн
2 людини
60 хв.
Не залежить від погоди
Доступно з 7 років
Використати до 31.03.2020
Форма одягу – спортивна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Заняття розпочнеться з короткої розминки для розігрівання м'язів. Потім тренер навчить новачків правильно тримати ракетку, ставати у позиції та застосовувати різні прийоми удару. Друзі зможуть попрактикуватися у подачі м'яча та зіграти кілька сетів один з одним. Урок дозволить вивчити основи новачкам і відточити власну техніку більш досвідченим гравцям.

Чому ми вибрали клуб «Волна»

На території клубу знаходяться три майданчики зі спеціальним покриттям. Заняття пройде на одному з обладнаних кортів, які працюють незалежно від погоди та пори року. Кожен зможе зіграти по одному сету з інструктором. Професійні ракетки та м'ячі видадуть на місці. Після тренування можна освіжитись у душі.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Волна - Фітнес клуб http://clubvolna.com.ua/ м. Університет, вул. Астрономічна, 7а

23 відгуки

Катерина
18 липня 2019
Спасибо bodo за возможность легко подарить впечатление!) Подарила парню мастер-класс большого тенисса. Очень понравилось, хороший тренер, оба остались очень довольны
Андрей
3 липня 2019
Все супер
Надежда
5 червня 2018
Первоначально хочу поблагодарить Bodo, за подбор хороших партнеров. Если выбрать впечатление себе по вкусу, можно не переживать. Все пройдёт замечательно. Я люблю активные развлечения, выбрала этот урок, инструктор Анна все постоянно проговаривала все тонкости и нюансы, говорила об ошибках, вообщем полноценный урок. Все понравилось, единственное, время пролетает очень быстро, хочется ещё. А часики тик-так. Сертификат подарили на день рождения ещё осенью. Я разбила на 2 впечатления. Сначала были лошади, и вот сейчас теннис. Спасибо.
Марина
29 січня 2018
Всё очень понравилось. Никогда раньше не играли, но после этого мастер класса захотелось продолжить заниматься. Тренер Роман всё хорошо и детально объяснял. Единственное, что местоположение далековато, но на своей машине будет вполне удобно.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.