Подаруйте майстер-клас dj для двох!

подарували вже 27 рази
1200 грн
2 людини
2 години
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2020

Як відбувається враження

Друзів зустріне індивідуальний викладач і проведе в студію звукозапису. Там новачки дізнаються про зведення треків, dj-майстерність і навчаться працювати з апаратурою. Спеціаліст простежить за правильністю виконання кожної дії біля пульта й допоможе в разі необхідності. Досвідченим учням інструктор покаже декілька більш складних фішок. Під час заняття приятелі зможуть записати власний mash-up і dj-сет. Протягом тижня інструктор надішле його на пошту або скине на флешку.

Чому ми вибрали студію звукозапису «БІС»

Студія знаходиться в пішохідній доступності від станції метро «Пушкінська». Під час майстер-класу використовується сучасна апаратура. У центрі відтворена клубна атмосфера: сучасний інтер'єр, неонові підсвічування, дзеркальна куля.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

БІС - Студія звукозапису http://bis-studio.org.ua/ м. Пушкінська, вул. Лермонтовська, 7

24 відгуки

Валерия
30 травня 2019
https://www.facebook.com/100009022118248
Мне очень понравилось,информативный и интересный урок)
Кристина
13 травня 2019
ходили с подругой) диджей отличный не только как специалист дела, но и как преподаватель, так как все понятно объяснил. Получили массу удовольствия)
Андрей
6 травня 2019
У меня есть небольшой опыт диджеинга, поэтому впечатление выбрал осознанно - хотел узнать что-то новое. Не разочаровался - узнал несколько новых техник, теперь буду практиковаться. На МК было все понятно, можно было вопросы задавать, и главное что мне на них дали четкие ответы. Спасибо за такой крутой опыт)
Никита
10 липня 2017
"Мастер-класс DJ" подарил мне хорошее настроение и незабываемый опыт! Я и не заметил как пролетели 2 часа. Урок запомнился дружелюбной и теплой атмосферой. Огромное спасибо команде Bodo, за возможность почувствовать себя настоящим диджеем!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.