Подаруйте майстер-клас гри на фортепіано!

подарували вже 39 рази
350 грн
1 людина
60 хв.
Доступно з 4 років
Використати до 31.03.2020

Як відбувається враження

На занятті учень опанує ази нотної грамоти та базові техніки гри на інструменті. Педагог підкаже новачку, якими мають бути правильна посадка, постановка зап’ясть, чіткі переходи пальців між клавішами та ін. Після чого піаніст-початківець розучить кілька простих мелодій, які надалі зможе виконувати самостійно. Навчатися грі можна на класичному або електронному фортепіано.

Чому ми вибрали студію вокалу SK Vocal Studio

Індивідуальне заняття проводить професійний педагог. Майстер-клас підійде для людей різного віку і з будь-яким рівнем музичних навичок.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

SK Vocal Studio - Студія вокалу http://skvocal.com/ м. Наукова, вул. Бакуліна, 11

3 відгуки

Людмила
3 квітня 2019
я на фортепиано играла еще в школьные годы. и тут друзья подарили на др сертификат. радости не было границ, урок прошел замечательно, такая ностальгия) преподаватель очень внимательный, мне понравилось абсолютно все) спасибо большое)
Роман
27 березня 2019
Решил попробовать себя в чем-то новом и не пожалел. Преподаватель подобрал все так, чтобы не было тяжело. Получил море удовольствия от уроков, получалось неплохо. Я очень доволен, всем рекомендую!!
Алиса
23 серпня 2018
Мне очень понравилось занятие! Давно мечтала научиться играть на фортепиано и наконец попала на мастер-класс! Педагог очень внимательный, обучил основам. Получила массу удовольствия от урока, теперь хочу записаться на курс:)))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.