Майстер-клас катання на роликах

подарували вже 1 572 разів
1 людина
60 хвилин
Доступно з 3 років
Використати до 31.03.2020
Актуально весь рік

Майстер-клас катання на роликах — що це?

Навчання основам катання на роликових ковзанах. Досвідчений інструктор складає індивідуальну програму навчання в залежності від рівня навичок. Ролики і захист видаються. Катання проходить на критому ролердромі зі спеціальним покриттям.

Заняття на критому ролердромі

Заняття проходить на спеціально обладнаному майданчику в одному з великих ТРЦ. Майданчики розташовані в ТРЦ «Шато-Ледо» і ТРЦ «Магеллан».

Усе необхідне для катання надається

У розпорядженні учня будуть сучасні ролики, підібрані за розміром. Видають також і комплект захисного екіпірування, що включає наколінники і налокітники.

Як усе відбувається?

Щасливчик відвідає критий роллердром зі спеціальним покриттям. Його зустріне досвідчений інструктор, який оцінить рівень наявних навичок. Враження підходить як новачкам, так і досвідченим спортсменам. Адже профі складе індивідуальну програму тренування, що найбільш підходить його учневі. У будь-якому випадку, інструктор розповість правила безпеки та видасть ролики й захисне екіпірування — наколінники та налокітники. Коли Щасливчик буде готовий, профі допоможе йому стати на ролики. Навчання буде проходити за індивідуальною програмою. Новачки навчаться впевнено почувати себе на роликах, а більш досвідчені ролери опанують нові трюки.

Враження підходить як новачкам, так і досвідченим роллерам

Навчитися кататися на роликах можуть усі — як новачки, так і досвідчені спортсмени. Профі підбере індивідуальну програму тренування, яка найбільш відповідає рівню знань і навичок учня. Це може бути:

  • базова програма катання для новачків: навчання правильній техніці катання, руху вперед та правильній стійці
  • програма для ролерів із середнім рівнем навичок: рух обличчям і спиною вперед, прийоми поворотів і зупинок, правильні падіння
  • програма для профі-ролерів: рух спиною вперед, повороти та розвороти в русі різними способами, перебігання як спосіб повороту, гальмування Т-стопом, стрибки у висоту, базові елементи слалому.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Яроллер - Ролер школа http://rollerschool.kharkov.ua/ м. Харків, вул. Академіка Павлова, 44Б Роллердром знаходиться в ТРЦ «Шато-Ледо» м. Харків, Окружная дорога, 4А, Роллердром знаходиться в ТРЦ «Магелан»

36 відгуків

Мария
25 вересня 2017
подруга подарила это впечатление. сначала я отнеслась скептически, но когда пришло время и я сходила на роллердром....это было великолепно!! научилась правильно стоять и держать себя во время катания. отдельное спасибо тренеру Насте. Благодаря ей тренировка прошла познавательно и интересно. Море эмоций и классное настроение! Отлично покатались!
Жанна
8 серпня 2017
Спасибо тренеру! Очень все понравилось. Сын в восторге от тренировки!
Александра
26 липня 2017
https://www.facebook.com/100003120546034
Очень понравился мастер-класс. Тренер очень внимательно и доходчиво объяснял, так что все получалось, несмотря на то, что до этого на роликах не каталась. Рекомендую!
Катерина
18 липня 2017
Очень все понравилось!!Получилось даже проехаться))Отдельное спасибо, инструктору Насте))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.