Подаруйте майстер-клас ММА!

400 грн
1 людина
60 хв.
Доступно з 10 років
Використати до 31.03.2020
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

ММА — бойове мистецтво, яке поєднує безліч шкіл і напрямів єдиноборств. На занятті новачок навчиться застосовувати техніку ударів і боротьби в стійці, а також на підлозі. Перед майстер-класом тренер видасть рукавички та проведе розминку. Потім інструктор покаже учневі основні прийоми змішаного бою, які новачок буде відпрацьовувати на практиці.

Чому ми вибрали оздоровчий центр Fortis

Комплекс розташований у пішій доступності від станції метро «Держпром». У центрі працюють професійні тренери. У залі для єдиноборств є спеціальне покриття для максимальної безпеки тренувань.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Fortis - Оздоровчий центр https://fortis.kharkov.ua/ м. Держпром, пр-т Незалежності, 10

4 відгуки

Людмила
5 липня 2019
https://www.facebook.com/100006199845485
Очень интересно, ново и необходимо в жизни каждого человека. Занятие прошло легко и продуктивно. Тренер Сергей очень внимательный и видно, что профессионал своего дела. Спасибо Бодо)
Дима
17 квітня 2019
Мне друзья подарили мастер-класс по ММА. Полезно. Понравилось. Советую всем. Изучил новые приемы, понял как уклонятся от ударов. В перспективе будет запись на курс. Хочу изучать это направление более профессионально. спасибо тренеру
Виктор
3 квітня 2019
Очень понравился курс. Тренер классный, все хорошо объяснял и показывал. Занятия получились эффективные, многому на учился за время курса.
Сергей
11 березня 2019
Спасибо за мастер-класс и индивидуальный подход тренера. Нам с другом очень понравилось. Тренер доходчиво объяснял и показывал. Стоящая тренировка. Теперь думаю вот пойти на курс.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.