Подаруйте майстер-клас катання на лижах/сноуборді для двох!

подарували вже 12 рази
1000 грн
2 людини
90 хв.
Доступно з 15 років
Використати до 31.03.2020
Все необхідне видається
Зимове враження

Як відбувається враження

Перш ніж перейти до теорії, новачки виберуть інвентар — лижі або сноуборд. Тренер пояснить, як входити в повороти та що робити в разі падіння. Піднявшись на гору, спортсмени спробують повільно з’їхати, а інструктор простежить за технікою. Він навчить базовим навичкам і допоможе набути впевненості в зимовому спорті.

Чому ми вибрали екстрим-школу X-country

Команда X-country складається з досвідчених інструкторів. Заняття підходить для спортсменів будь-якого рівня. Тренування пройде в індивідуальному форматі. Під час майстер-класу новачки зможуть зробити кілька спусків. Це дозволить відпрацювати всі практичні поради та закріпити отримані навички.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

X-country - Екстрим-школа (Харківська Швейцарія) http://xcountry.com.ua/ м. Олексіївська, вул. Альпійська, 4, Харківська Швейцарія

7 відгуків

Анна
28 березня 2018
На мастер-класс ходили вместе с подружкой, решили что вдвоем не так страшно будет)) Инструктор замечательный, мы катались на сноубордах. На лыжах я немного умею ездить, но сноуборд для меня был огромный бессмысленной доской. Научилась им управлять и действительно на нем даже легче ездить.
Лариса
8 березня 2013
https://www.facebook.com/100008775879587
Мастер-класс по лыжам подарила мужу на День влюбленных. На горных лыжах раньше не стояли, хотя беговые любим. Очень понравилось: новые впечатления, новый опыт. Решили продолжить обучение. Спасибо "Бодо" за предоставленную возможность испытать нечто новое. В услугах "Бодо" приятен также момент сюрприза и возможность выбора подарка из нескольких вариантов
Сергей
5 лютого 2013
https://www.facebook.com/100002081911216
Все очень понравилось !Тренер молодец погода хорошая ,один позитив.Спасибо
Лена и Коля
12 січня 2013
Отличный мастер-класс, отличный тренер, и даже с погодой нам повезло - тоже была отличная. Мы научились стоять на лыжах, правильно падать и просто насмеялись и навялялись в снегу. Инструктор уделили нам максимум внимания, исправлял ошибки, показывал упражнения и стойку. Активное времяпровождения в зимнее время, будем совершенствоваться!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.