Подаруйте майстер-клас стрип-пластики!

подарували вже 1 290 разів
300 грн 1 люд. 60 хв.
300 грн
1 людина
60 хв.
Доступно з 5 років
Використати до 31.03.2020
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Інструктор допоможе поставити танець під час індивідуального заняття. Воно почнеться з розминки та стретчингу. Викладач продемонструє елементи стрип-хореографії та запропонує повторити всі рухи. Також він навчить акторської майстерності та покаже, у яких саме випадках вона знадобиться. Після цього учениця перейде до практики, а тренер буде стежити за правильністю виконання рухів.

Чому ми вибрали школу танців «Алмея»

Студія танцю розташована в центрі Харкова, поруч зі станціями метро «Історичний музей» і «Площа Конституції». Зали обладнані дзеркалами висотою в 4 метри та хореографічними станками. За бажання можна скористатися матами, килимками та гантелями. Після заняття можна освіжитись у душі та висушити волосся феном. Після закінчення кожного тренування у приміщенні прибирають. Уроки проводять призери українських та міжнародних чемпіонатів з танців.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Алмея - Школа танців https://www.almeya.com.ua/ м. Історичний музей, вул. Пушкінська, 5

10 відгуків

Мария
2 серпня 2018
Недавно друзья преподнесли подарок от bodo - из всех впечатлений я выбрала именно это, потому что захотелось научится чему-то новому и побороть некоторые свои комплексы. Мастер-класс полностью оправдал мои ожидания. Уровень тренера и школы - на высоте! Сначала мне было немного неловко, но это чувство быстро прошло (опять-таки спасибо преподавателю). Я в восторге от занятия! Рекомендую попробовать такое каждой девушке, чтобы полюбить себя еще сильнее! Спасибо друзьям и bodo за супер сервис!
Анастасия
26 грудня 2017
Очень довольна занятием,особая благодарность тренеру!Очень интересная и легкая подача, я безумно довольна занятием,всего за один раз выучила базовые движения и красивый танец. Спасибо за такой прекрасный подарок-впечатление:)
Натали
23 липня 2016
Очень понравилось индивидуальное занятие с Тренером! Было весело, пластично, необычайно легко и профессионально. Мне было не так легко, как хотелось в мечтах, но невероятный позитив, терпение и мастерство тренера меня спасли! И в итоге я была в полном восторге от занятия. Спасибо Вам огромное и отдельное спасибо вежливому и милому регистратору, чьего имени не упомню к сожалению)))
Валерия
18 вересня 2015
https://www.facebook.com/100008451077596
Подарок получила от мамы на день рождение, понравилось безумно!! Тренер великолепна!!! Спасибо Вам)))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.