Подаруйте майстер-клас їзди на мотоциклі!

подарували вже 1 615 разів
850 грн
1 людина
2 години
Залежить від погоди
Доступно з 16 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.04.2020
від 150 см
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Супроводжувати новачка на занятті буде інструктор. Він підбере програму відповідно до навичок райдера. Гонщик розповість про правильну посадку за кермом, маневруванні на швидкості та проходженні поворотів. Потім учень спробує відпрацювати базові прийоми їзди на невеликій швидкості. Із досягненням успіхів він зможе потроху збільшувати швидкість. Водійське посвідчення учню не потрібне.

Чому ми вибрали мотошколу «В шлеме»

У школі навчають за американською методикою, яку розробили для співробітників мотополіції. Заняття пройде на спеціально обладнаному майданчику відкритого типу. За плечима інструкторів більше 10 років досвіду й участь у змаганнях із мотоспорту. Видається повний комплект захисного екіпірування.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

В шлеме - Мотошкола http://vshleme-school.com/ м. Академіка Павлова, вул. Академіка Павлова, 271

70 відгуків

Юлия
Вчора
Все было супер!!! Невероятные эмоции и новые впечатления надолго останутся в памяти. Отдельная благодарность Александру за его профессионализм и юмор!
Алексей
Вчора
Amazing !!!
Константин
Вчора
https://www.facebook.com/100002538654898
Всё очень понравилось! Инструкторам огромное благодарю!!!
Тимур
10 серпня 2019
Все прошло на 5 звезд

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.