Подаруйте майстер-клас їзди на мотоциклі!

подарували вже 1 545 разів
850 грн
1 людина
2 години
Залежить від погоди
Доступно з 16 років
Можна привести глядачів
Використати до 29.02.2020
від 150 см
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Супроводжувати новачка на занятті буде інструктор. Він підбере програму відповідно до навичок райдера. Гонщик розповість про правильну посадку за кермом, маневруванні на швидкості та проходженні поворотів. Потім учень спробує відпрацювати базові прийоми їзди на невеликій швидкості. Із досягненням успіхів він зможе потроху збільшувати швидкість.

Чому ми вибрали мотошколу «В шлеме»

У школі навчають за американською методикою, яку розробили для співробітників мотополіції. Заняття пройде на спеціально обладнаному майданчику відкритого типу. За плечима інструкторів більше 10 років досвіду й участь у змаганнях із мотоспорту. Видається повний комплект захисного екіпірування.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

В шлеме - Мотошкола http://vshleme-school.com/ м. Академіка Павлова, вул. Академіка Павлова, 271

58 відгуків

Виктория
Вчора
https://www.facebook.com/100002114581667
Это было незабываемо! Инструктор -Лена все четко и ясно объясняла ; было ощущение поддержки и безопасности во время езды. Для меня мото-езда - это страх и желание научиться одновременно! В итоге, я сделала ЭТО! Я сама проехала на мотоцикле 2 круга, хотя в начале занятия понимала, что даже не сяду на байк. Самые яркие и волнительные впечатления остались после этого мастер-класса!! Мне понравилось !
Валерия
21 червня 2019
https://www.facebook.com/100003622264176
Всегда была в восторге от мотоциклов. И вот позавчера сбылась моя мечта посидеть за рулём! И не просто посидеть, а самостоятельно завести его и проехаться. Это очень круто! Спасибо инструктору Александру, который терпеливо мне доносил необходимую информацию, наставлял и был рядом.
Андрей Стопченко
15 червня 2019
Мастер-класс прошёл хорошо, отдельное спасибо инструктору - получилось и донести инструктаж с ценными указаниями, и сохранить непринуждённый стиль общения. С удовольствием посоветовал бы данный мастер-класс всем, кто хотел попробовать управлять «железным конём»!
Ivan
12 червня 2019
Новые интересные впечатления.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.