Подаруйте майстер-клас живопису для двох!

подарували вже 588 рази
850 грн
2 людини
3 години
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2020

Як відбувається враження

Новачки відвідають індивідуальний майстер-клас під керівництвом художника. Він розповість, як правильно малювати ескіз і поєднувати кольори, і допоможе в написанні власних картин. Усі необхідні інструменти та матеріали видаються в студії. Учні намалюють натюрморт або пейзаж на вибір, для цього їм видадуть акварельні або олійні фарби. Наставник контролюватиме процес і за необхідності допомагатиме. Пара створить спільну картину або дві окремі. Забрати готове творіння можна відразу або через тиждень, коли фарби повністю висохнуть.

Чому ми вибрали творчу студію BeArt

Школа розташована в пішій доступності від станції метро «Проспект Гагаріна». Для створення картини учням видадуть пензлі, фарби та полотно. Заняття підійде як дітям, так і дорослим з різним рівнем навичок. Урок проводить професійний художник.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

BeArt - Творча студія https://www.instagram.com/beart_st/ м. Проспект Гагаріна, пр-т Гагаріна, 1

56 відгуків

Яна
Вчора
https://www.facebook.com/100000614559902
Все было невероятно. Спасибо огромное за возможность получить такие эмоции.
Дарина
11 липня 2019
Всё прошло хорошо, замечательная девушка вела мастер класс по живописи и во всём помогала.
Анастасия
29 червня 2019
https://plus.google.com/105397380000937851162
Спасибо большое девушке Кате из студии beArt. Мастер-класс длился 2,5 часа, но время пролетело незаметно. Катя помогала, но не отбирала возможность самому нарисовать. Давала советы, напоминала опускать кисточку в масло) я осталась очень довольна! Думаю, вернусь еще не раз)
Юлия
23 червня 2019
Нам очень понравилось. Были с мужем. Ни я ни он рисовать не умеем.) Но под мудрым руководством Кати, которая нам во всем помогала на мастер-классе мы со всем справились! Спасибо огромное!!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.