Подаруйте заняття з персональним фітнес-тренером!

подарували вже 7 рази
3100 грн 1 люд. 10 занять по 60 хв.
3100 грн
1 людина
10 занять по 60 хв.
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2020
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Спортсмен отримає абонемент на 10 тренувань, які будуть доступні протягом місяця. Під час першої зустрічі інструктор дізнається про всі побажання підопічного й складе індивідуальну програму занять. Він навчить працювати з тренажерами та буде стежити за правильністю виконання вправ. За бажанням після тренування з наставником можна продовжувати самостійно займатися в залі, не обмежуючи себе в часі.

Чому ми вибрали центр фітнесу та боксу RDX

Клуб знаходиться в 10 хвилинах ходьби від станції метро «Захисників України». Інструктори — багаторазові чемпіони всеукраїнських та міжнародних змагань із бодібілдингу, майстри спорту з пауерліфтингу, боксу, футболу, гімнастики, легкої та важкої атлетики. Є роздягальні та душові, клієнтам видають одноразові рушники.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

RDX - Центр фітнесу та боксу https://rdxgym.com.ua/ м. Захисників України, вул. Богдана Хмельницького, 29

1 відгук

Света
16 листопада 2017
Заниматься с тренером только начала, но уже под впечатлением! Очень нравится подход! С одной стороны все жестко и без поблажек ( а то на шею сяду и пироженки прям в зале буду есть) с другой - весело и с уважением к клиенту. Мне прям интересно, как я буду выглядеть через месяц)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.