Подаруйте майстер-клас з пісочної анімації для двох!

подарували вже 1 712 разів
350 грн 2 люд. 2 години
350 грн
2 людини
2 години
Доступно з 5 років
Використати до 30.04.2020
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Друзі малюватимуть за столом зі скляним покриттям і підсвічуванням. Учасникам видадуть спеціальний вулканічний пісок. Майстер розповість про техніку нанесення і пояснить, як правильно створювати сюжети. Особливі навички не потрібні — викладач навчить всіх тонкощів з нуля.

Чому ми вибрали творчу студію BeArt

Студія розташована в самому центрі міста, в пішій доступності від станції метро «Проспект Гагаріна». Педагоги проводять творчі майстер-класи для дітей і дорослих, незалежно від навичок. Для кожного учня готують повноцінне робоче місце на час уроку. Пісок, який буде використовуватися на занятті, майстер видає на місці.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

BeArt - Творча студія https://www.instagram.com/beart_st/ м. Проспект Гагаріна, пр-т Гагаріна, 1

19 відгуків

Елена
6 липня 2019
Прекрасно) очень понравилось, много эмоций и яркие впечатления
Вадим
23 червня 2019
Нам с девушкой подарили сертификат, боялись, что более детское занятие, а на деле так не оказалось. Это впечатление подойдёт как взрослым так и детям. Девушка, которая вела мастер класс, сразу расположила к себе и вызывала только положительные эмоции. Рисование на песке это очень увлекательно. Рекомендую!
Екатерина
2 червня 2019
Ходили с ребенком 10 лет, очень понравились и мне и ей.
Елена
12 березня 2019
На песочную анимацию ходили с сыном 8-ми лет. Получили огромное удовольствие от самого процесса работы с песком. Мы и рисовали, и учились правильно рассыпать песок по стеклу, и строили из него вулканы.. Как оказалось, есть много нюансов в рисовании песком. И было очень интересно и познавательно их узнать Спасибо.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.