Подаруйте гру Playstation у VR-окулярах!

подарували вже 460 рази
250 грн 2 люд. 60 хв.
250 грн
2 людини
60 хв.
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2020
Не рекомендується вагітним

Як відбувається враження

Друзі зіграють в Playstation 4 у VR-окулярах з оглядом в 360 градусів. Спочатку адміністратор проведе короткий інструктаж і розповість, як користуватися обладнанням. Розмістившись на зручних пуфах, учасники виберуть одну або кілька ігор: це можуть бути як поодинокі, так і мультиплеєрний місії. У кожного геймера буде власна консоль та екран.

Чому ми вибрали ігровий клуб Replay

У клубі представлена ​​велика колекція ігор: шутери, платформери, симулятори, головоломки та ін. Сучасна техніка зчитує всі рухи геймерів і переносить їх у віртуальний простір, що дозволяє повністю зануритися в сюжет. Replay розташований в хвилині ходьби від ст. м. «Студентська».

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Replay - Ігровий клуб https://www.facebook.com/ps.replay м. Студентська, вул. Валентинівська, 18А

9 відгуків

Мария
15 липня 2019
Очень понравились игры, большой выбор на любой вкус Очень приятное и профессиональное обслуживание
Александра
14 липня 2019
Очень просто проходят стадии покупки-вручения-активации. Прозрачно описано, как использовать сертификат. Удобно, что получатель может обменять впечатление на то, что ему больше по душе
Павел
13 липня 2019
Стафф хороший, но игр для того. что бы почувствовать VR погружение очень мало.
Анастасия
11 липня 2019
Получила в подарок на день рождения сертификат и выбрали сходить поиграть в плойку Встретили приветливо, приятная атмосфера и веселое времяпровождение 10/10

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.