Подаруйте прогулянку на конях для двох!

подарували вже 6 148 разів
600 грн
2 людини
60 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 3 років
Використати до 29.02.2020
до 110 кг
Форма одягу – зручна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Клієнти вирушать до кінного клубу. Тут їх зустріне інструктор й уточнить рівень наявних навичок. Він проведе для гостей короткий інструктаж, ознайомить із правилами поводження з кіньми, розповість, як триматися в сідлі. Тренер буде постійно супроводжувати приятелів, притримуючи тварин за віжки.

Чому ми вибрали кінний клуб «Кентавр»

Наїзники будуть кататися Журавлівським гідропарком. Усі коні клубу — треновані, доглянуті та регулярно проходять медичний огляд. За бажання можна покликати із собою фотографа, який зробить світлини з кіньми.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Кентавр - Кінний клуб http://www.kentavr.org.ua/ вул. Шевченка, 270, Журавлівський гідропарк

344 відгуки

Кристина
Вчора
https://www.facebook.com/100003816243202
В первый раз пришлось перенести из-за погоды. Предупреждали что возможно придётся доплатить. Я согласилась на доплату. Но оказалось что не надо доплачивать. А так прогулка была отличная, лошади послушные, спокойные, инструктора все подробно объяснили
Владимир
17 червня 2019
https://www.facebook.com/100007662640910
Все хорошо. Нам понравилось
Анастасия
16 червня 2019
Впечатление очень понравилось, животные добрые, инструктора внимательные. Все прошло без суеты, настроение после общения с лошадьми отличное. Работа Bodo тоже не вызвала ни каких претензий, обо всем заранее предупредили и напомнили. Остались всем довольны . Рекомендуем!
Владислав
15 червня 2019
Wszystko było super!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.