Подаруйте прогулянку на конях для компанії!

подарували вже 597 рази
1200 грн
4 людини
60 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 3 років
Використати до 31.03.2020
до 110 кг
Форма одягу – зручна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Прогулянка верхи парком у компанії близьких людей. Тренер із кінного спорту проведе інструктаж: він розповість, як правильно триматися в сідлі та управляти кіньми. Наставник підбере для кожного спокійного коня та допоможе сісти верхи. Він буде супроводжувати компанію по всьому маршруту, щоб притримувати тварин за віжки.

Чому ми вибрали кінний клуб «Кентавр»

Катання відбуватиметься на території Журавлівського гідропарку. Всі коні клубу доглянуті та проходять регулярний медичний огляд. Інструктори клубу багато років працюють з кіньми.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Кентавр - Кінний клуб http://www.kentavr.org.ua/ вул. Шевченка, 270, Журавлівський гідропарк

361 відгук

Artur
17 липня 2019
Всё прошло очень красиво и трогательно. Спасибо bodo, девочкам инструкторам и лошадкам.
Георгий
14 липня 2019
https://www.facebook.com/100001872391658
Все супер, очень понравилось. Ехать по городу не далеко, лошади очень приятные.
Елена
13 липня 2019
Получила сертификат в подарок на годовщину свадьбы.Выбрали впечатление прогулку на лошадях.Остались оооочень довольны,эмоции зашкаливают.Девочки очень приятные,все рассказали,фотографировали,даже сами советовали где лучше фотографии получаются.Было круто,обязательно вернемся еще.Спасибо огромное Бодо и конному клубу Кентавр.
Дарья
12 липня 2019
https://www.facebook.com/100000818173057
Я в восторге от подарка! Использовала свой подарок в качестве фотосессии на день свадьбы! По нашей просьбе были подобраны две красивые лошадки - черная и белая, обе высокие! Девочки - инструктора подсказали хорошие локации для фото, фотографу тоже было легко работать с лошадками! Нам даже удалось просто прокатиться на них без помощи инструкторов! В общем всё удалось, мы с мужем ооочень довольны, и теперь загорелись идеей регулярно устраивать покатушки на лошадках

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.