Подаруйте майстер-клас з малюнків на воді!

подарували вже 1 304 разів
500 грн 1 люд. 60 хв.
500 грн
1 людина
60 хв.
Доступно з 5 років
Використати до 29.02.2020
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Викладач розповість про тонкощі техніки ебру та допоможе опанувати художні прийоми. Для створення картин учні будуть використовувати спеціальне «полотно» — піддон з водою. Майстер видасть пензлі та фарби, а потім навчить малювати візерунки. Створені картини легко можна перенести на папір. На пам'ять кожному залишиться до 5 малюнків. Їх можна забрати, коли вони підсохнуть.

Чому ми вибрали творчу студію BeArt

Школа розташована в центрі Харкова, в 10 хвилинах ходьби від ст. м. «Проспект Гагаріна». Урок можуть відвідати діти та дорослі з будь-яким рівнем підготовки. Все необхідне — фарби, пензлі, папір — майстер видасть на місці. Усі матеріали, які використовують у школі, зроблені з натуральних компонентів.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

BeArt - Творча студія https://www.instagram.com/beart_st/ м. Проспект Гагаріна, пр-т Гагаріна, 1

15 відгуків

Елена
14 червня 2019
Все очень понравилось, дочка в восторге. Спасибо
Элеонора
28 травня 2019
Была на эбру. Очень понравилось. Хороший отдых. Перезагрузка сознания. Сппсибо
Елена
1 червня 2018
https://plus.google.com/112678766775086251200
"Рисунки на воде" подарила дочке на 17-летие. Она была в полном восторге. Я тоже присутствовала на мастер-классе. Действительно волшебство! А картины, которые получились в итоге, мы забрали домой о теперь они украшают интерьер).
Оля
27 березня 2018
это очень интересное впечатление - открыла для себя новый вид живописи. не знала, что это такое древнее искусство. все легко получается, помогает учитель, у меня получилось очень красивые картины в восточном стиле)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.