Подаруйте техногенний тур до Кривого Рогу для двох!

подарували вже 13 рази
1600 грн
2 людини
1 день
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2020
Форма одягу – зручна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

На пару чекає одноденна екскурсія одним з головних промислових міст країни. Друзі зустрінуться з гідом і групою на вокзалі Кривого Рогу. Спочатку учасники побачать кар'єр Південного гірничо-збагачувального комбінату, який є одним з найбільших у світі. Потім вони відвідають музей найбільшого металургійного підприємства України — ArcelorMittal. Після цього група покатається на метротрамваї та дослідить місто в супроводі екскурсовода.

Чому ми вибрали туроператора Kraina UA

Під час подорожі клієнтів буде супроводжувати професійний гід. Туроператор надає свої послуги з 2007 року. За цей час компанія розробила понад 300 тематичних екскурсій. У вартість поїздки входить обід, трансфер містом, страховка, вхідні квитки на об'єкти.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Kraina UA - Туроператор (Кривий Ріг) https://kraina-ua.com Місце зустрічі узгоджується з провайдером

2 відгуки

Арина
25 квітня 2019
Классная экскурсия!) Гид очень интересно рассказывал, группа хорошая. Больше всего понравился поездка к карьеру.
Игорь
18 квітня 2019
Познавательная экскурсия и достаточно неожиданная, как-то раньше не задумывался, что столько всего интересного в Кривом Роге. Советую! Карьер конечно же особенно впечатлил и фотки бомбезные!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.