Подаруйте тур замками Волині для двох!

подарували вже 7 рази
4600 грн
2 людини
2 дні (1 ніч)
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2020
Форма одягу – зручна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Клієнти вирушать на дводенну екскурсію головними визначними пам'ятками Волинської області. Спочатку на них чекає прогулянка Острогом. Після обіду учасники вирушать в Клевань, де знаходиться відомий пам'ятник природи — Тунель кохання. Увечері група прибуде до Луцька і заселитися в готель. Вранці на гостей чекає сніданок у форматі шведського столу й екскурсія до замку. Потім — переїзд в Дубно і прогулянка стародавньою фортецею. Ввечері група повернеться до Києва.

Чому ми вибрали туроператора Kraina UA

Kraina UA надає свої послуги з 2007 року. У компанії працюють професійні гіди. На рахунку туроператора понад 300 тематичних маршрутів, розроблених співробітниками фірми. У вартість туру входить проїзд, проживання в готелі, сніданок, обід, екскурсії та страховка.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Kraina UA - Туроператор (Київ) https://kraina-ua.com Місце зустрічі узгоджується з провайдером

2 відгуки

Катя
25 квітня 2019
Никогда до этого не была на Волыни - и очень зря. Там действительно есть, что посмотреть, много исторических мест. Спасибо за классный тур! Все прошло супер!
Таня
18 квітня 2019
Очень понравилась экскурсия! Раньше была в Луцке проездом, в этот раз удалось осмотреть город и еще несколько классных мест и послушать интересные рассказы гида. Ездили с подругой, она тоже в восторге. Для выходное - самое то!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.