Подаруйте тур замками Волині!

подарували вже 6 рази
2700 грн
1 людина
2 дні (1 ніч)
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2020
Форма одягу – зручна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

У програмі туру — відвідування 4 міст Волині. Клієнт зможе розглянути головні пам'ятки Острога, Клеваня, Луцька та Дубна. Гід покаже найвідоміші волинські замки та проведе екскурсію Тунелем кохання. У міні-подорож входить проживання в готелі (1 ніч) та сніданок на другий день.

Чому ми вибрали туроператора Kraina UA

Туристична компанія працює з 2007 року. За цей час вона встигла розробити багато різних маршрутів. Тур включає трансфер, екскурсії, супровід професійного гіда, страховку та проживання в готелі категорії «стандарт».

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Kraina UA - Туроператор (Київ) https://kraina-ua.com Місце зустрічі узгоджується з провайдером

2 відгуки

Катя
25 квітня 2019
Никогда до этого не была на Волыни - и очень зря. Там действительно есть, что посмотреть, много исторических мест. Спасибо за классный тур! Все прошло супер!
Таня
18 квітня 2019
Очень понравилась экскурсия! Раньше была в Луцке проездом, в этот раз удалось осмотреть город и еще несколько классных мест и послушать интересные рассказы гида. Ездили с подругой, она тоже в восторге. Для выходное - самое то!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.