Подаруйте вечерю в стейк-хаусі!

подарували вже 378 рази
1000 грн 2 люд. не обмежено
1000 грн
2 людини
не обмежено
Використати до 31.03.2020

Як відбувається враження

Пару зустріне адміністратор і запросить за попередньо зарезервований столик. Офіціант запропонує їжу та напої із загального меню. Гості зможуть замовити будь-які страви на суму сертифіката. Друзі проведуть у закладі необмежений час.

Чому ми вибрали ресторан «Чили мясо & вино»

У ресторані працюють професійні кулінари. У меню ресторану представлені різні види стейків з української, американської та новозеландської яловичини: рибай, портерхаус, тендерлоін, а також європейські страви. Вечорами в ресторані звучить жива інструментальна музика.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Чили мясо & вино - Ресторан https://www.chili-pryvalov.com/ м. Держпром, пр-т Незалежності, 6

13 відгуків

Вероника
2 липня 2019
Всё было очень вкусно! Блюда подали быстро, девочке официантке особое спасибо, ответила на все вопросы по меню и справилась со своей работой на отлично!
Владислав
1 липня 2019
Это было superrrrrrr. Стейки были не то что вкусные, они ВКУСНЮЧИЕ!!! Благодаря BODO я открыл для себя телятину. Я ее ранее не кушал, так как она мне не нравилась. Ребята ресторана "ЧИЛИ" мастера своего дела. Супер.
Виктор
30 червня 2019
Давно хотел зайти в Чили. И сертификат подарили и день особенный. Было очень вкусно, приятно и не дёшево, но оно того стоит. Сервис выше, чем в обычных заведениях. Впечатление удалось.
Нина
24 червня 2019
https://www.facebook.com/100024147067105
Очень приятная атмосфера,замечательное обслуживание,волшебная еда и вино!Очень понравилось!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.