Подаруйте вечір у караоке для компанії!

подарували вже 27 рази
1500 грн 4 люд. не обмежено
1500 грн
4 людини
не обмежено
Доступно з 18 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2020

Як відбувається враження

Попередньо для друзів зарезервують столик. Компанія зможе виконати улюблені композиції — в аудіотеці є понад 50 тисяч треків відомих артистів та колективів. У компанії буде сертифікат на 1500 грн. У цю суму включено вхід до закладу. Частину, що залишилася, можна витратити на страви, напої, кальян тощо.

Чому ми вибрали ресторан-караоке Fa Sol

Місце для виступів обладнано акустичною системою Electro-Voice. Якість звучання контролює звукорежисер. Ресторан розташований у парку Горького. Дістатися сюди можна як на метро, ​​так і машиною — поруч є велика парковка.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Fa Sol - Ресторан-караоке https://www.facebook.com/fasolkh/ м. Університет, вул. Сумська, 81

2 відгуки

Инга
31 липня 2018
Очень крутое заведение) нам с друзьями все понравилось: еда вкусная (особенно мясо крутое), персонал хороший. Напелись так, что душу надолго отвели)
Карина
27 червня 2018
Отличное заведение. Очень хороший персонал, еда вкусная, треков очень много - я люблю рок-музыку, а мои приятели больше по "Время и стекло" и прочим артистам. В итоге довольны были все) напелись, напились, наелись, оторвались) душевная атмосфера

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.