Подаруйте майстер-клас повітряної гімнастики на полотнах!

подарували вже 270 рази
300 грн 1 люд. 60 хв.
300 грн
1 людина
60 хв.
Доступно з 5 років
Використати до 31.03.2020
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – зручна

Як відбувається враження

На індивідуальному уроці викладач складе програму тренування в залежності від віку і навичок учня. Заняття розпочнеться з розминки. Після цього інструктор покаже елементи на полотнах, які належить вивчити. Новачок навчиться виконувати базові підйоми і обмотки.

Чому ми вибрали школу танців «Алмея»

Школа знаходиться в центрі міста в 5 хвилинах ходьби від станцій метро «Історичний музей» і «Площа Конституції». У залах є дзеркала висотою 4 метри, хореографічні станки, а також додатковий спортивний інвентар: мати, килимки, гантелі. Після тренування учні можуть прийняти душ і скористатися феном. Перед кожним заняттям проводиться прибирання приміщення.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Алмея - Школа танців https://www.almeya.com.ua/ м. Історичний музей, вул. Пушкінська, 5

2 відгуки

Екатерина
18 червня 2019
Тренер помогала делать елементы, показывала. Также была очень внимательна и, когда мы попробовали всё, что могли, поняли, что я очень боюсь. В итоге, мы расстягивались. Очень рада, что попала именно к этому тренеру, спасибо!
Дарья
27 червня 2018
Занятие очень понравилось! В жизни пробовала разные виды тренировок, но воздушная гимнастика - любовь! Это не только эффективно, но невероятно увлекательно. Чувствуешь себя какой-то супер-девушкой прям) Тренер - очень приятная, позитивная. Поддерживала и морально, и физически. Рекомендую! Спасибо, Бодо!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.