Що подарувати подрузі на 14 років?

Прогулянка разом із гідом Андріївським узвозом, Софіївською площею та іншими місцями. Під час екскурсії спеціаліст поділиться цікавими фактами та відповість на всі запитання.
Актуально весь рік
Друзів зустріне індивідуальний викладач і проведе в студію звукозапису. Там новачки дізнаються про зведення треків, dj-майстерність і навчаться працювати з апаратурою.
Компанія відвідає незвичайний музей, де замість експонатів встановлені реалістичні декорації. Тут кожен може опинитися в руках велетня або стати капітаном космічного корабля.
Рекомендуємо
Фотограф і клієнт обговорять зображення, які будуть проектуватися на стіну під час зйомки. Спеціаліст підкаже, як вдало виглядати в кадрі і допоможе втілити всі кращі ідеї.
2000 грн 1 люд. 2 години
Друзі поринуть в атмосферу фільмів жахів, де будуть виконувати різноманітні завдання на логіку і кмітливість. Основне завдання — розкрити таємницю і вибратися з кімнати.
1000 грн 4 люд. 60 хв.
Новачок відвідає серію групових тренувань під керівництвом інструктора. Кожне заняття складається з розминки, основної частини, силових вправ, стретчингу і заминки.