Подарунок жінці на 50 років

Романтична прогулянка на яхті. Захоплююча і романтична прогулянка на яхті в акваторії Печенізького водосховища Романтична прогулянка на яхті. Захоплююча і романтична прогулянка на яхті в акваторії Печенізького водосховища
Рекомендуємо
Побачення на борту гоночної яхти. Досвідчений капітан поведе судно під вітрилами Печенізьким водосховищем. Під час круїзу пара зможе влаштувати міні-пікнік на палубі.
1700 грн 2 люд. 2 години
Комплекс індивідуальних занять, спрямованих на вдосконалення технік співу. В ході навчання учень дізнається про можливості власного голосу та випробує їх на практиці.
Рекомендуємо
Фотограф і клієнт обговорять зображення, які будуть проектуватися на стіну під час зйомки. Спеціаліст підкаже, як вдало виглядати в кадрі і допоможе втілити всі кращі ідеї.
2000 грн 1 люд. 2 години
Атмосферна зйомка для майбутньої мами. Майстер сфотографує дівчину в студії або на вулиці. Він підбере потрібні ракурси та подбає, щоб модель виглядала в кадрі природно.
1700 грн 2 люд. до 2 годин
Під час сеансу розминається все тіло — від маківки до стоп. Майстер застосовує різні прийоми: масажування, вплив на активні біологічні точки, розтягування м'язів та зв'язок.
Кінна прогулянка територією гідропарку. Наїзники отримають базові навички катання верхи та будуть впевнено триматися у сідлі. Інструктор підбере спокійних коней.
Актуально весь рік